KONST / Litografier / Färglitografi 17004423

nr 1700 4423

Färglitografi

2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 41x47-51x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:36:31